< Opinione - Kosova Sot

Gjenocidi nė Srebrenicė ishte moment vendimtar

Opinione >

NJË BARRË E RËNDË TURPI MBI SUPET E PAQERUAJTËSVE Lufta dhe ajo çfarë kam parë ndryshuan gjithçka Shkruan: Christiane Amanpour  Në verën e vitit 1995, gjenerali Rupert Smith,...

42 minuta më parë

Perėndimi i Angela Merkelit

1 orë e 21 minuta më parë

Rinumėrimi i votave nė Prishtinė, domosdoshmėri

SHKRUAN: RESHAT SAHITA Heshtja e VV-së, Albin Kurtit e Shpend...

3 orë e 46 minuta më parë

Trafikantėt e drogės mėsuan tė pasurit qė t'i fshihnin paratė nė parajsat tatimore

Shkruan: Roberto Saviano Kanë kaluar vetëm 19 muaj që nga...

43 minuta më parë
Më shumë