Opinione - Kosova Sot

Ngjarjet qė e lajmėruan epokėn e Adem Demaēit dhe Adem Jasharit - viti 1981

Opinione >

SHKRUAN: PROF.DR. HAKIF BAJRAM Një shtresë politike dhe intelektuale e LKJ-LDK (1967-1999) mendonte se Jugosllavia-Serbia një ditë do t'u thoshin shqiptarëve: "Urime Republika e Kosovës"! JO,...

13 minuta më parë

Rruga e BE-sė pėr nė Romė

21 orë e 40 minuta më parë

Trump ia dorėzon 'zotshpillakun' Kinės

Shkruan: Fareed Zakaria Ende nuk e kemi agjendën për takimin që...

2 minuta më parë

Lufta e Kaczynski-t kundėr BE-sė

Polonia duhet që të jetë ose anëtare e Perëndimit...

23 orë e 54 minuta më parë
Më shumë