TV - Kosova Sot

E paske si akullore, ta mbuloj me ēokollat dhe …djali dhe vajza ēmendin Instagramin me videon live (+18)

TV >

Një pjesë e madhe e të rinjve shqiptarë sa vjen dhe po degradojnë dhe këtë e tregojnë hapur në rrjetet sociale. Janë të shumtë vajzat dhe djemtë që përdorin rrjetin social...

8 orë e 40 minuta më parë

Skėnderbeu, kampion i pavarėsisė kombėtare (Video)

Lajçi: Fitoret e shumta ushtarake dhe të njëpasnjëshme e...

23 orë e 40 minuta më parë

VIDEO rrėnqethėse: Rrėmben foshnjėn e porsalindur qė flinte pranė nėnės...

Kamerat e sigurisë brenda spitalit të gjinekologjisë, kanë...

18 orë e 3 minuta më parë
Më shumë