Lajme - Kosova Sot

Haxha: Z-Mobile i shkaktoi PTK-sė 20 milionė euro humbje me SIM2SIM

Lajme >

Ish-drejtori i Postës dhe Telekomit të Kosovës, Shyqri Haxha, ka thënë se PTK, me dukurinë SIM2SIM, ka humbur rreth 20 milionë euro. E tërë kjo dukuri, sipas Haxhës, ka ndodhur pasi në treg...

22 minuta më parë

Presidenti Hollande pėrkrah kandidatin e qendrės, Emmanuel Macron

Presidenti francez, François Hollande u shpreh sot se në raundin e...

9 orë e 52 minuta më parë

Fundoset anija me emigrantė drejt Greqisė, 16 tė vdekur

Të paktën 16 persona humbën jetën si pasojë e mbytjes...

9 orë e 57 minuta më parë
Më shumë