Vushtrri: Pas një mosmarrëveshjeje ia dëmton veturën me gurë - Lajme - Kosova Sot
Vushtrri: Pas njė mosmarrėveshjeje ia dėmton veturėn me gurė

Vushtrri: Pas njė mosmarrėveshjeje ia dėmton veturėn me gurė

Të enjten në Vushtrri, viktima mashkull ka raportuar se si pasojë e një mosmarrëveshjeje të mëhershme, në shenjë hakmarrje i dyshuari mashkull i ka dëmtuar veturën me gurë.

“I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt”- thuhet në raportin ditor të policisë. 

(Kosova Sot)

13 orë e 45 minuta më parë
21/02/18