A e dini kush e krijoi orën më të shtrenjtë? - OK KIDS - Kosova Sot
A e dini kush e krijoi orën më të shtrenjtë?

A e dini kush e krijoi orën më të shtrenjtë?

 Ora më e shtrenjtë dhe më e komplikuar në botë është një orë e viti 1993, e krijuar nga kompania luksoze 'Patek Phillipe' që përmban 288 diamante dhe u shit për 19.9 milionë euro në një ankand në Zvicër,transmeton Kosova Sot Online.

(Kosova Sot)

8 orë e 28 minuta më parë
26/05/18