Besa triumfon kundër Flamurtarit - Sport - Kosova Sot
Besa triumfon kundėr Flamurtarit

Besa triumfon kundėr Flamurtarit

Besa ka shënuar fitore të rëndësishme në Superligën e Kosovës në futboll.

Pejanët triumfuan para shikuesve të vetë kundër Flamurtarit me rezultat 2-0.

Dy golat për bardhekuqtë i shënoi lojtari më në formë i ndeshjes Fetim Kasapi.

Pas kësaj fitoreje, Besa zë vendin e katërt ndërsa zbret për një pozitë dhe renditet në fund të tabelës së ligës elitare kosovare.

(Kosova Sot)

6 orë e 30 minuta më parë
20/02/18