Torres dëshiron të rikthehet në Premier Ligë - Sport - Kosova Sot
Torres dėshiron tė rikthehet nė Premier Ligė

Torres dėshiron tė rikthehet nė Premier Ligė

Sulmuesi i Atletico Madridit, Fernando Torres, dëshiron të rikthehet në Premier Ligë qysh në janar.

The Mirror raporton se spanjolli dëshiron të luajë për ndonjë skuadër të Premier Ligës si i huazuar.

Torres është duke hequr të zërë vend në ekipin e parë të Atleticos këtë sezon dhe dëshiron të luajë më shumë.

Raportohet se Newcastle dhe Southampton kanë shprehur interesim për ish-sulmuesin e Liverpool dhe Chelsea. 

(Kosova Sot)

6 orë e 43 minuta më parë
22/01/18
aaaaaaaa