Kjo nuk pritej nga Korab Jetishi, zhvishet bashkë me gruan në pikë dimrit (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kjo nuk pritej nga Korab Jetishi, zhvishet bashkë me gruan në pikë dimrit (Foto)

Kjo nuk pritej nga Korab Jetishi, zhvishet bashkë me gruan në pikë dimrit (Foto)

Këngëtari Korab Jetishi njihet për këngët dhe suksesin që korrë në skenën muzikore.

Për dallim prej disa kolegëve të tij, Korabi nuk është përfolur ndonjëherë për skandale në jetën e tij.

Por, së fundmi këngëtari ka publikuar një fotografi tejet intime me bashkëshorten e tij, Gentianën.

Çifti janë në pishinën e mbushur me ujë të ngrohtë ndërsa në prapavijë shihet bora.

(Kosova Sot)

 

A photo posted by Korab Jetishi (@korabjetishi) on

10 orë e 33 minuta më parë
22/05/18