Dekolte e lezetshme (Foto) - VIP - Kosova Sot
Dekolte e lezetshme (Foto)

Dekolte e lezetshme (Foto)

Minka Kelly-t, prejse ka të dashur, buzëqeshja nuk po i hiqet nga fytyra,transmeton gazeta Kosova Sot.

Thuhet se ajo porsa ka gjetur një të dashur të ri. Dhe, Minka Kelly, 36 vjeçe, ka treguar pse ka rënë në syrin e aktorit Josh Radnor, derisa ajo kishte marrë pjesë te “18th Annual Warner Bros and InStyle Golden Globes After”, ndejë që ishte mbajtur te “The Beverly Hilton Hotel”. Bukuroshja ua kishte ngulur sytë kamerave derisa fustani i saj ia kishte theksuar fort linjat vrasëse trupore. Flokët e saj brune ishin të ndarë në mes derisa pjesa tjetër e flokut po i pushonte në kraharorin e saj.  Minka po rrezatonte nga hijeshia derisa po pozonte me pak shkëlqim pink në buzët e saj derisa gjoksi i zbukuruar po joshte kamerat. Sipas revistës “InTouch”, aktori nga filmi “How I Met Your Mother”, Radnor, 42 vjeç, tash e një kohë është në lidhje me bukuroshen Minka.  

(Kosova Sot)

Stunning: Minka Kelly, 36, showed just why she caught the eye of actor Josh Radnor, as she attended the 18th Annual Warner Bros and InStyle Golden Globes After-party at The Beverly Hilton Hotel on SundayGood from all angles: The star spun for the cameras to reveal the garment's plunging back and more of her slender frame

18 orë e 6 minuta më parë
26/05/18