Ja çfarë foto i bënë Blero Afronës (Foto) - VIP - Kosova Sot
Ja çfarë foto i bënë Blero Afronës (Foto)

Ja çfarë foto i bënë Blero Afronës (Foto)

Çifti i njohur Blero dhe Afrona Dika pas lidhjes së tyre kanë qenë mjaftë të komentuar në mediat rozë, raporton Gazeta Kosova Sot Online.

Afrona u bë e njohur për publikun pasi filloj lidhjen me Bleron i cili i dha fund martesës së tij me aktoren Teuta Krasniqi.

Afrona tani përveç që njihet si e dashura e Bleros ajo njihet edhe si një modele mjaftë e suksesshme, Blero dhe Afrona kanë ushtuar për Santorino ku nga atje nuk kanë hezituar të postoj foto të ndryshme, sot Afrona ka postuar një foto me fustan të kuqë ku duket mjaftë bukur kjo foto e Afronës ishte bërë nga Blero.

(Kosova Sot)

 

SANTORINI ❤️ photographed by: @bleromuharremi

A post shared by Afrona Dika (@afronadika) on

2 orë e 4 minuta më parë
26/05/18