Kremi i mbrëmjes (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kremi i mbrëmjes (Foto)

Kremi i mbrëmjes (Foto)

Katie McGlynn shkëlqen me belin e hollë te “Christie Charity Ball”,transmeton gazeta Kosova Sot.

Ajo më së miri njihet për paraqitjen si punëtorja e fabrikës Sinead Tinker në serialin e ITV-së, me titull “Coronation Street”. Por, Katie McGlynn u duk një botë larg personazhit të saj kur këtë të diel mbrëma kishte bërë një arritje me stil te “Christie Charity Ball”, që ishte mbajtur te “Principal Hotel”, në Mançester. Aktorja e bukur, 23 vjeçe, ka treguar figurën e saj të rregulluar mirë, e veshur me një fustan me shkëlqim, derisa kishte dhe panele ndarëse në mes, derisa ajo po pozonte në tepihun e kuq. Biondina bukuroshe me të vërtetë ishte sensacionale në fustanin e zbehtë pink, ishte seksi dhe i sofistikuar. Flokun e kishte të ndarë në mes dhe pjesërisht të lidhur në një bishtalec të vendosur nga përpara në kraharorin e saj. 

(Kosova Sot)

Belle of the ball: Katie McGlynn looked worlds away from her Corrie character on Saturday night as she made a truly dazzling arrival at the Christie Charity Ball in ManchesterThink pink: The blonde looked truly sensational in the pale pink gown, which was both sexy and sophisticated by creating the illusion of a full-length skirt and saucy crop topThink pink: The blonde looked truly sensational in the pale pink gown, which was both sexy and sophisticated by creating the illusion of a full-length skirt and saucy crop topClassy lady: The dress then fell into a slinky maxi skirt, which cinched in at her petite waist before skimming her long legs to its elegant floor-length hem

21 orë e 40 minuta më parë
19/04/18