Këmbët e mia... (Foto) - VIP - Kosova Sot
Këmbët e mia... (Foto)

Këmbët e mia... (Foto)

Sofia Vergara del për të blerë dhe tregon linjat e saj, e veshur me një bluzë të thurur,transmeton gazeta Kosova Sot.

Great gams! On Tuesday, Sofia Vergara showed off her shapely legs in a pair of ultra-slimming skinny jeans during a shopping trip in West Hollywood

Është vendosur që ajo ta aktrojë rolin e Flamenco Dancer, në filmin e animuar që po vjen, në lidhje me “emoji”. Dhe, në jetën reale Sofia Vergara i ka këmbët e një veterane. Kësaj radhe, ylli ka treguar linjat e saj, e veshur me një palë xhinse të ngushta gjatë një udhëtimit blerës në Hollivudit Perëndimor. Sofia u duk shumë e këndshme, e veshur me një bluzë të thurur.

Gorgeous gal: The Hot Pursuit star wore her brunette tresses down and parted to the middle. Her make-up featured a soft smokey eye and bold lip

Bukuroshja latine linjave të saj u kishte dhuruar edhe më shumë theksim falë takave të saj. Ylli nga “Hot Pursuit” flokët e saj brune i kishte lënë të lira dhe të ndara në mes. Grimi i saj ishte i butë dhe ishte përcjellë me një buzëkuq. 

Preparing? The comedic talent was joined by a pal for her outing, and took to Instagram to share a fun moment from her trip, which included a quick dance

(Kosova Sot)

1 orë e 49 minuta më parë
19/06/18