Balluke-balluke (Foto) - VIP - Kosova Sot
Balluke-balluke (Foto)

Balluke-balluke (Foto)

Jessica Biel, e kaltër si qielli, promovon filmin më të ri,transmeton gazeta Kosova SOt.

Në mënyrë të përsosur ajo ka ekuilibruar detyrat e saj si një nënë që është për fëmijën e saj dyve dhe karrierën profesionale në aktrim.

Chic: Jessica Biel oozed elegance in a blue jumper which was neatly tucked into a figure-flaunting matching pencil skirt as she arrived for the photocall for her new flick The Sinner on Tuesday

Dhe, Jessica Biel e ka dëshmuar se posedon një stil unik, kur kishte arritur për një set fotografik për filmin e saj të fundit me titull “Sinner”. Bukuroshja dhe aktorja 35 vjeçe mahniti me elegancën e saj, në xhemperin e veshur me jakë dhe me ngjyrë të kaltër, të cilin e kishte kombinuar me fustanin me ngjyrë të kaltër të çelët, i cili në masë të madhe ia kishte mbërthyer linjat trupore. Aktorja amerikane ishte vështirë të mos vërehej me një veshke kombinuese si kjo, që kishte shërbyer për t’i theksuar linjat. Fustani ia kishte theksuar këmbët e bukura, takat e larta dhe flokun e lirë me balluket mbi ballë. 

Baby blues: The American actress, 35, was hard to miss in the sartorially savvy matching ensemble

(Kosova Sot)

20 orë e 9 minuta më parë
19/04/18