Loçka e "Instagram"-it (Foto) - VIP - Kosova Sot
Loçka e "Instagram"-it (Foto)

Loçka e "Instagram"-it (Foto)

Ajo është loçka e "Instagram"-it, e cila famën e gjeti një vit më parë, kur po kënaqej në pushim, krejt lakuriq, me Justin Bieber-in në Havai. Dhe, këtë të diel, Sahara Ray kishte treguar saktësisht përse ylli i muzikës pop ishte pranë saj derisa ajo ka theksuar linjat e saj trupore, transmeton gazeta Kosova Sot .

Water-babe! Justin Bieber's rumoured fling Sahara Ray flaunts every inch of her enviable figure while cavorting in the ocean in barely-there white bikini

E veshur me një palë kostume me ngjyrë të bardhë, që pak kishin bërë për t'i fshehur asetet e saj artificiale, bukuroshja 24 vjeçe kishte theksuar fort linjat e saj për adhuruesit që janë mjaft në numër, rreth 1.3 milion. Bukuroshja ka shpërndarë edhe një foto të saj derisa po lahej në oqean. Kështu, ajo ishte ulur në gjunjë, ishte rrotulluar në disa anë, për të bërë atë që di më së miri, për t'i theksuar linjat e saj. Për aksesorë kishte vetëm një qafore të zezë, ajo theksoi këmbët dhe gjoksin për kamerën. 

(Kosova Sot)

12 orë e 15 minuta më parë
19/06/18