Ndahen Çiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vërteta! - VIP - Kosova Sot
Ndahen Ēiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vėrteta!

Ndahen Ēiljeta dhe Alban Hoxha? Ja e vėrteta!

Gjatë ditës së sotme është publikuar një lajm rreth ndarjes së këngëtares Çiljeta Xhilaga nga futbollisti Alban Hoxha.

Dyshja nuk e ka konfirmuar kurrë plotësisht lidhjen mes tyre, ndonëse prej kohësh fotografohen në shoqërinë e njëri-tjetrit edhe duke u puthur. 

Edhe pas lajmit të ndarjes ata nuk janë shprehur duke lënë gjithçka në heshtje, ndonëse thuhet se kanë fshirë çdo foto së bashku nga rrjetet sociale. 

Megjithatë pas një hulumtimi  shohim se ata vijojnë të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram dhe gjithashtu burime kanë bërë të ditur se ditët e fundit janë parë sërish bashkë.

(Kosova Sot)

16 orë e 54 minuta më parë
24/02/18