Morena Taraku lajmërohet nga …(Foto) - VIP - Kosova Sot
Morena Taraku lajmërohet nga …(Foto)

Morena Taraku lajmërohet nga …(Foto)

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është gjithnjë aktive në rrjetet sociale,për jetën dhe luksin që bën.

Ajo është shumë e ndjekur nga fansat e saj, teksa publikon thuajse çdo ditë ndonjë imazh të ndryshëm nga përditshmëria e saj.

Së fundi, këngëtarja ka posuar  një fotografi në instagram  nga Frankfurti,

 Mbetet të shihet destinacioni I radhës I Morenës.

 (Kosova Sot)

 

Red kiss 💋

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

 

1 orë e 8 minuta më parë
18/07/18