Këngëtarja shqiptare hap dyert e vilës së saj luksoze, do ju iki truri nga kjo shtëpi (Foto) - VIP - Kosova Sot
Kėngėtarja shqiptare hap dyert e vilės sė saj luksoze, do ju iki truri nga kjo shtėpi (Foto)

Kėngėtarja shqiptare hap dyert e vilės sė saj luksoze, do ju iki truri nga kjo shtėpi (Foto)

Këngëtarja Maja Aliçkaj është një prej banoreve më të reja që i është shtuar kompleksit më të shtrenjtë në Tiranë ku jetojne shume VIP-a.

Në një speciale për emisionin “Rudina”, Maja ka hapur dyert e shtëpisë dhe ka rrëfyer më shumë për gjithçka është ndërtuar aty brenda, çdo detaj në dekorin e shtëpisë luksoze, por edhe debatet me bashkëshortin për gjërat që ajo ëndërronte t’i kishte në vilën e saj të re.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 (Kosova Sot)

6 orë e 40 minuta më parë
19/02/18