Nuk përmbahet plaku, ia “fut” dorën live ne emision Iva Alikos. Shikoni reagimin e saj (Video) - VIP - Kosova Sot
Nuk pėrmbahet plaku, ia “fut” dorėn live ne emision Iva Alikos. Shikoni reagimin e saj (Video)

Nuk pėrmbahet plaku, ia “fut” dorėn live ne emision Iva Alikos. Shikoni reagimin e saj (Video)

Këtë javë të ftuar në emisionin “Kojshia show” janë, “Babloku” si dhe Top modelja Iva Aliko.

Nga provokimet e Iva Alikos, plaku nuk permbahet dot, ia “fut” doren live në emision.

Për ta parë reagimin shikone videon në minuten 51:08.

 (Kosova Sot)

3 orë e 35 minuta më parë
19/02/18