Shkurt e më shkurt - VIP - Kosova Sot
Shkurt e më shkurt

Shkurt e më shkurt

Gigi Hadid tregon këmbët e gjata

Ajo ka thënë se ishte kënaqësi dhe një nder për të ecur për "Versace" në Milano këtë shtator. Por, Gigi Hadid po hidhet në dizajnet prestigjioze për modën italiane këtë muaj, derisa ajo modelon për "VOGUE Germany". Bukuroshja 22 vjeçe u duk shumë e bukur derisa kishte nderuar "Gianni Versace" në 20 vjetorin e vdekjes së tij, e veshur me modele nga e kaluara dhe e ardhmja. Bukuroshja ka treguar këmbët e gjata derisa ka ekspozuar edhe një palë pantallona të shkurtë pink. Lart ka shfaqur barkun e rrafshët derisa kishte veshur një bluzë të kaltër derisa gjithçka kishte kombinuar me një palë çorapë dhe një palë këpucë të rrafshëta. 

Image

 

(Kosova Sot)

11 orë e 11 minuta më parë
20/10/18