VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto) - VIP - Kosova Sot
VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto)

VIP-at shqiptarë të fiksuar pas Louis Vuitton, stili dhe klasi në një vend… (Foto)

Ju ka rastisur të shikoni shpesh foto të ndryshme ku VIP-at vishen me firma, por a e keni vënë re fiksimin që kanë disa prej tyre me Louis Vuitton?

Kombinime nga më të ndryshmet, të bukura dhe me klas, këta janë VIP-at shqiptar që adhurojnë Louis Vuitton…

Ja disa prej tyre që e preferojnë më së shumti këtë “brand”:

Leonora Jakupi

Nora Istrefi

Xhenisla Myrtezai

Mimoza Shkodra

Armina Mevlani

Afërdita Dreshaj

Morena Taraku

Klea Huta

Beatrix Ramosaj

Klaudia Pepa

Viola Spiro

 

Franceska Jace

 

Elita Rudi

Lori Hoxha

(Kosova Sot)

9 orë e 13 minuta më parë
18/09/18