Arrestohen 17 persona nga Policia e Kosovës - Lajme - Kosova Sot
Arrestohen 17 persona nga Policia e Kosovës

Arrestohen 17 persona nga Policia e Kosovës

Për vepra dhe incidente të ndryshme, Policia e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit ka arrestuar gjithsej 17 persona të dyshuar.

Në njoftimin e policisë thuhet se arrestimet kanë ndodhur në të gjitha rajonet e vendit ndërsa për të njëjtat është informuar me kohë Prokurori i Shtetit.

Me urdhrin e këtij të fundit, gjashtë prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje ndërsa të tjerët janë liruar në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot)

21 orë e 38 minuta më parë
14/11/18