Fabregas kthehet në radarin e Milanit - Sport - Kosova Sot
Fabregas kthehet në radarin e Milanit

Fabregas kthehet në radarin e Milanit

Milani nuk e ka ndërmend të ndalet në këtë afat kalimtar të verës.

Sipas The Sun, emri i Cesc Fabregas është rikthyer në orbitën e klubit nga Milano.

Pas ardhjes në Stamford Bridge të Tiemoue Bakayoko nga Monaco, spanjolli do ketë edhe më pak minuta në fushë dhe kështu largimi është real.

Gjatë janarit Blutë kishin refuzuar një ofertë 30 milionësh, por tani gjërat kanë ndryshuar.

Në mesfushë Milani ka nënshkruar edhe me Hakan Calhanoglu, Lucas Bigla dhe Franck Kessie.

(Kosova Sot)

15 orë e 8 minuta më parë
19/07/18