Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla - Sport - Kosova Sot
Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit e Sevillas.

Liverpooli dhe Sevilla do të përballen në “Anfield” nga ora 20:45.

“Të Kuqtë” do të nisin aventurën në Ligën e Kampionëve kundër një skuadra të papërshtatshme, siç është ajo spanjolle.

(Kosova Sot)

6 orë e 9 minuta më parë
21/06/18