​Barazojnë Anglia dhe Brazili - Sport - Kosova Sot
​Barazojnë Anglia dhe Brazili

​Barazojnë Anglia dhe Brazili

Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0:0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0:0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës.

Ndeshjen gjatë tërë kohës e ka dominuar Brazili, por vendësit ishin shumë mirë të organizuar në mbrojtje.

Ditë më parë Anglia një barazim pa gola e mori edhe ndaj Gjermanisë. 

(Kosova Sot)

6 orë e 23 minuta më parë
18/11/18