Ja çfarë do të thotë gomarë i mençur (Video) - TV - Kosova Sot
Ja ēfarė do tė thotė gomarė i menēur (Video)

Ja ēfarė do tė thotė gomarė i menēur (Video)

Deri sa gomarët po dilnin nga stalla e tyre duke kapërcyer një dru i hollë që shërbente si hyrje, njëri nga ta e mbërthen me dhëmbë drurin dhe hedh në tokë duke ja bërë kalimin vetës më të lehtë!

(Kosova Sot)

 

14 orë e 46 minuta më parë