Ja si duket lagjja Dardania një kaos me Shpendin kryetar! (Foto/Video) - TV - Kosova Sot
Ja si duket lagjja Dardania një kaos me Shpendin kryetar! (Foto/Video)

Ja si duket lagjja Dardania një kaos me Shpendin kryetar! (Foto/Video)

Lagjja Dardania në Prishtinë është një  tmerr për banorët dhe kalimtarët.Rrugë me gropa  dhe të shkatërruara të mbushura më mbeturina në çdo cep. Shoferët e automjeteve, kalimtarët e rastit si dhe banorët që jetojnë në këtë lagje për çdo ditë po përjetojnë tmerrin.Kryeqyteti nën qeverisjen e Shpend Ahmetit nuk arriti as edhe për më të voglën nuancë të ofrojë jetë më kualitative për qytetarët. Nëpër rrugët e ngushta të kryeqytetit që udhëhiqet nga kryetari i dështuar Shpend Ahmeti. Kështu shpenzohen paratë e tatimpaguesve me tendera,ndërkaq jeta e qytetarëve vetëm se po përkeqësohet!

Image
Image
Image
Image
Image
Image

 

(Kosova Sot)

17 orë e 24 minuta më parë
24/05/18