Pamje tronditëse, se si një njeri kërcen nga çatia e në pishinë (Video) - TV - Kosova Sot
Pamje tronditëse, se si një njeri kërcen nga çatia e në pishinë (Video)

Pamje tronditëse, se si një njeri kërcen nga çatia e në pishinë (Video)

Pamjet tronditëse tregojnë se një njeri e copëton fytyrën e tij mbi beton, ndërsa përpiqet të hidhet nga një çati e në pishinë, transmeton gazeta "Kosova Sot Online".

Stuhia e rrezikshme merr një kthesë të errët kur një pjesë e zhytjes shpërbëhet nën këmbët e tij dhe njeriu armen godet kokën nga buza.

 

Nuk është e qartë se çfarë plagë njeriu pësoi pas aksidentit të tmerrshëm...

Para se të bëjë kërcimin potencialisht ndryshues të jetës, një nga miqtë e tij mund të shihet rastësisht duke biseduar në një telefon celular.

 

 

 

(Kosova Sot)

 

17 orë e 50 minuta më parë
12/12/18