Shpërblehet Perisic - Sport - Kosova Sot
Shpërblehet Perisic

Shpërblehet Perisic

Ivan Perisic sonte pati njërën prej ndeshjeve më të mira të tij në histori

Ai shënojë gol për ta barazuar rezultatin dhe dërguar ndeshjen në vazhdime si dhe bëri asistimin me kokë në golin e dytë që e shënoi Mandzukic.

Kështu që FIFA me plot meritë e ka shpallur sulmuesin e Interit lojtar të ndeshjes Kroaci – Angli.


 

 

(Kosova Sot)

18 orë e 12 minuta më parë
20/01/19